14-15.04.2024r. Peregrynacja relikwii Ulmów

. Wyrażając wielką radość z obecności w parafii św. Pawła Apostoła w Bochni relikwii bł. Rodziny Ulmów, ufamy, że wszyscy skorzystamy z możliwości modlitwy za ich wstawiennictwem. Przyjęcie relikwii nastąpi o godz. 16.30; o 17.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem bp. Leszka Leszkiewicza; po niej będzie czas na osobiste modlitwy; o 19.15 będą prośby i podziękowania za rodziny (możemy je jeszcze składać do wystawionych skrzynek); o 20.15 będzie różaniec w intencji rodzin, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, po zakończeniu którego będzie można oddać cześć relikwiom przez ich ucałowanie. W poniedziałek zapraszamy na drogę krzyżową z rodziną Ulmów o 8.30; o 10.00 będzie Msza św. w intencji rodzin z naszego dekanatu Bochnia-Zachód; o 12.00 – Różaniec w intencji Ojczyzny i polskich rodzin, a o godz. 13.00 Msza św. na zakończenie peregrynacji, po czym nastąpi ich przekazanie do Limanowej. Cały program jest na afiszach i naszej stronie internetowej. Zachęcamy też do nabywania modlitewnika do bł. rodziny Ulmów.