Życzenia na Boże Narodzenie

„Świętość nie jest luksusem dla nielicznych, ale obowiązkiem dla mnie i dla ciebie.“ — Matka Teresa z Kalkuty

W tegoroczne święta niech nie zabraknie Jubilata a Dzieciątko Jezus gości w naszych sercach , rodzinach.
Największe ubóstwo i bieda polega na tym ze ktoś myśli że sobie da radę bez Boga – Matka Teresa z Kalkuty

Niech Miłość jaką nas drzy Bóg posyłając swojego Syna w osobie Dzieciny otuli ciepłem zwłaszcza osoby samotne, starsze, chore.
Młodzież i dzieci niech doznają Tej Miłości od swoich rodziców a rodzice od dzieci bo Bóg mówi do nas przez nas.
Niech matka nie podnosi reki na swoje bezbronne dziecko ale ma wsparcie w bliskich.
Niech w Ojczyźnie panuje zgoda i pokój.
Niech nie zabraknie czasu i chęci do karmienia się pokarmem który daje życie i siłę tj. Eucharystia
Niech Miłość, Radość i Pokój goszczą w naszych domach ,rodzinach parafii i ojczyźnie

A Tobie, Drogi Proboszczu życzymy, aby Dzieciątko Jezus otuliło cie swoimi małymi rączkami i pokazało jak kochając Maryję kruczyć drogą Świętości. Ty mocą kapłaństwa codziennie sprowadzasz Jezusa na ziemię. Niech sprawowana z wiarą Eucharystia napełnia Twoje serce szczęściem i radością , które jest prawdziwe i trwałe bo od Boga pochodzi .

On zamienia skałę w jezioro, a najtwardszy kamie w źródło wody. -Psalm 114

Radosnych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzy:

Rada Duszpasterska

Caritas Parafialna